home | kontakty | služby | galerie | koncepty | impressum
     

Dubová podlahová prkna

Pokud dáváte přednost jemné a elegantní podlaze, je pro vás doborou volbou Dub Select, zatímco Dub Natur vytvoří podlahu s výrazně přirozeným a autentickým výrazem.


+ třídění podle přírodního charaketru dřeva

Dub Select

Dub SelectNádherná prkna, která mají málo suků a klidnou strukturu, čímž vytváří jednoduchý povrch s téměř minimalistickým výrazem. Dub Select je jemné nadčasové řešení, které přináší eleganci a klid.
Inspirujte se zdeDub Natur

Dub NaturNádherná prkna, která mají více suků a živější strukturu. Prkna vyzařují přirozené teplo a samotnou podstatu dubového dřeva s výrazem podrhujícím přírodní charakter dubu.
Inspirujte se zde


+ rozměry

Volba prken v délkách přes celou místnost nebo prken v různých délkách vede k velmi rozdílným výsledkům. Vzrušující možností je také volba prken smíšených šířek. Přizpůsobíme každou podlahu povaze projektu: Rádi poradíme a poskytneme informace o existujících možnostech.

Plná délka

Plná délkaElegantní a velmi exkluzivní řešení. V závisloti na našem skladu surového dřeva a na požadované dodací lhůtě vám nabídneme originál šitý na míru vašim potřebám.

tloušťka:24 – 30 mm
šířka:170 – 500 mm
délka:až 10 m (po 50-ti cm: 2,00 - 2,50 - 3,0 - …………………… až 10,0)


Náhodné délky

Náhodné délkyVytváří plynulý přechod z místnosti do místnosti, soudržný výraz je vhodný pro širokou škálu projektů. Toto provedení umožňuje nejlepší vytěžení pečlivě vybraného dřeva. Každé prkno je tak dlouhé jak je možné. V závislosti na požadovaném charakteru podlahy jsou prkna k dispozici v délkách 1,2 až 6 m, šířkách 13,5 až 45 cm a tloušťkách 22 nebo 30 mm.Smíšené šiřky

Smíšené šiřkyTradiční řešení, které získalo obnovenou popularitu. Smíšené šiřky dávají podlaze osobnost a pulzující jedninečný výraz. Také toto provedení umožňuje optimální vytěžení pečlivě vybraného dřeva. V závislosti na požadovaném charakteru podlahy jsou prkna k dispozici v různých tloušťkách a délkách v šířkách 170, 210, 250, 290, 330, 370, 410, 450, 500 mm.


+ povrchová úprava

Provádí se výhradně po položení a zbroušení, což umožňuje zvolit povrch, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům.

Olej

OlejDřevěné podlahy opatřené povrchovou úpravou olejem mají krásný, teplý a bohatý výraz. Podlaha je jednoduše udržovatelná, v případě zvlášť silného opotřebení mohou být opravovány jenom dílčí úseky.Lak

LakLakované dřevěné podlahy mají elegantní jednotný výraz a krásně odrážejí světlo. Lak poskytuje velmi trvanlivý povrch a je dobrou vobou do prostor se silným provozem, například v restauracích.


+ kompletní servis

Vyjímečný produkt, vyjímečný servis

Vyjímečný produkt, vyjímečný servis Nabízíme všestrannou podporu v každé fázi zrodu stavebního díla: od návrhu řešení, přes zaměření, po odbornou montáž. Veškeré podlahy jsou vyráběny na zakázku s dodací lhůtou cca. 8 týdnů od objednání.

V této internetové prezentaci je představen jenom zlomek existujících možností, o dalších vás budeme rádi informovat. Doporučení optimálního postupu naší komunikace najdete zde

Kontakt:
Lubomír Arnold / t. 602 416 428 / e. arnold@arnold.cz
Dalibor Arnold / t. 606 757 970 / e. dalibor@arnold.cz

< zpět