home | kontakty | služby | galerie | koncepty | impressum
     

Podlahová prkna Douglaska

Každé prkno si nese jedinečný otisk přírody. Nejčistšího výrazu je dosaženo s prkny Douglaska Select, chceteli více autentický vzhled doporučujeme Douglasku Natur.


+ třídění podle přírodního charaketru dřeva

Douglaska Select

Douglaska SelectNádherná podlahová prkna s krásnou strukturou a čistým, jednoduchým výrazem. Prkna jsou pečlivě vybírána, aby vytvořila harmonický celek, který je elegantní a lehký, zatímco samotná prkna jsou velmi robustní.
Inspirujte se zdeDouglaska Natur

Douglaska NaturNádherná prkna s větším počtem suků a živější strukturou. Prkna jsou pečlivě vybírána, aby suky a ostatní přírodní „nedokonalosti“ vytvářely harmonický, autentický a přirozený výraz, samozřejmě bez kompromisu na kvalitě.
Inspirujte se zde


+ rozměry

Mnoho rozměrů je připraveno podpořit různé architektonické záměry. Plné délky přes celou místnost jsou dobrým řešením, pokud je cílem jednoduchost a minimalistický styl. Náhodné délky jsou jasnou volbou, pokud je potřeba plynulého přechodu mezi místnostmi.

Plné délky

Plné délkyJsou elegantním a stylovým výběrem pro všechny interiéry, od tradičních až po minimalistické. Čisté linie vytváří kompaktní dojem i v malých místnostech.

tloušťka:28 nebo 35 mm
šířka:200, 250, 300, 350, 400, 450 mm
délka:až 15 m (po 50-ti cm: 2,00 - 2,50 - 3,0 - …………………… až 15,0)


Náhodné délky

Náhodné délkyVytváří plynulý přechod z místnosti do místnosti, soudržný výraz je vhodný pro širokou škálu projektů. Toto provedení umožňuje nejlepší vytěžení pečlivě vybraného dřeva. Každé prkno je tak dlouhé jak je možné.

tloušťka:28 mm
šířka:250, 300 mm
délka:2 - 5 m+ povrchová úprava

Provádí se výhradně po položení a zbroušení, což umožňuje zvolit povrch, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům.

Olej

OlejDřevěné podlahy opatřené povrchovou úpravou olejem mají krásný, teplý a bohatý výraz. Podlaha je jednoduše udržovatelná, v případě zvlášť silného opotřebení mohou být opravovány jenom dílčí úseky.Lak

LakLakované dřevěné podlahy mají elegantní jednotný výraz a krásně odrážejí světlo. Lak poskytuje velmi trvanlivý povrch a je dobrou vobou do prostor se silným provozem, například v restauracích.


+ kompletní servis

Vyjímečný produkt, vyjímečný servis

Vyjímečný produkt, vyjímečný servis Nabízíme všestrannou podporu v každé fázi zrodu stavebního díla: od návrhu řešení, přes zaměření, po odbornou montáž. Veškeré podlahy jsou vyráběny na zakázku s dodací lhůtou cca. 8 týdnů od objednání.

V této internetové prezentaci je představen jenom zlomek existujících možností, o dalších vás budeme rádi informovat. Doporučení optimálního postupu naší komunikace najdete zde

Kontakt:
Lubomír Arnold / t. 602 416 428 / e. arnold@arnold.cz
Dalibor Arnold / t. 606 757 970 / e. dalibor@arnold.cz

< zpět