home | kontakty | služby | galerie | koncepty | impressum
     

Vnitřní dveře WEETEY

Produkty značky WEETEY tvoří svojí vlastní kategorii v oboru interiérových dveří a zárubní. Jsou určeny lidem upřednostňujícím nekompromisní kvalitu.


Výběr bez hranic

Domníváme se, že dveře patří mezi nedílné součásti stavby s životností v řádu mnoha desítek let a proto by jejich vzhled měl být spíš nenápadný, osvobozený od vlivů přechodné módy. Každopádně je vzhled otázkou osobního vkusu a také prostředí, jehož součástí se dveře WEETEY stanou. Neváhejte obrátit se na nás s požadavkem na výrobu dveří přesně podle vašich představ.


Inspirujte se v následující galerii:


dveře se skrytými zárubněmi

dveře se zárubněmi v rovině se stěnou

dveře s obložkovou zárubní


Jako v zakázkovém krejčovství

Se značkou WEETEY vybíráte vzhled, rozměr, materiál, barvu i způsob otevírání takřka bez omezení. Nabízíme esteticky i technicky navazující soubor dveřních křídel, zárubní a soklových lišt, které můžete libovolně kombinovat a perfektně sladit nejenom vzájemně, ale i s dalším vybavením interiéru jako je například nábytek, podlahy, stěny, osvětlení a podobně. Záleží jenom na vás a na záměru, který sledujete.


Vyberte si provedení:


vyberte typ dveřního křídla (dřevo, lak, sklo)

vyberte typ zárubně (dřevo, hliník)

vyberete typ soklové lišty (dřevo, hliník)+ kvalita

Bez kompromisů

Bez kompromisůKvalita je souhrnem hledisek, podle kterých subjektivně posuzujeme produkt – vzhled, funkčnost, životnost. Individuální je pořadí a důraz, který klademe na každý ze zmíněných parametrů. Někdo si pořizuje danou věc jako dočasnou a životnost nevnímá jako zásadní, jiný naopak. Interiérové dveře, zárubně a soklové lišty WEETEY, jsou ale něco zcela jiného. Vůbec totiž nenabízí možnost posuzovat zda a nakolik naplňují výše zmíněné parametry, protože byly vytvořeny zcela bez kompromisů na základě přesného zadání: co nejlépe posloužit funkci a celku jehož se stanou součástí.


+ užitné vlastnosti

Rozdíly se skrývají v detailech

Rozdíly se skrývají v detailechVedle estetické kvality je neméně důležitá i kvalita užitná, vyjádřená stavebně/fyzikálními parametry, které by u vnitřních dveří měly být pečlivě sledovány:
- zvukově izolační vlastnosti
- těsnost proti šíření průvanu a pachu
- bezpečná a snadná manipulace (způsob otevírání) i s ohledem na omezené možnosti seniorů a zbrklost dětí)
- životnost, provozní odolnost a snadná údržba
- zdravotní a hygienická nezávadnost

Schéma speciální konstrukce dveřních křídel WEETEY s enormní rozměrovou stabilitou a zvukově izolačním účinkem najdete zde


+ weetey i_systém

Jednoduchá instalace, čisté provedení detailů

Jednoduchá instalace, čisté provedení detailůKvalita dokončeného interiéru do značné míry závisí na čistém provedení detailů. Jedním z nejdůležitějších a zároveň nejnáročnějších detailů, je styk podlahové krytiny, soklové lišty, stěny, zárubně a dveřního křídla. Weetey i_systém je inovativním řešením této problematiky. Přináší garanci přesného provedení stavebních prací a vylučuje negativní vliv lidského faktoru na kvalitu dokončeného interiéru. Vše o tom jak i_systém funguje se dozvíte zde.


+ prostorová funkčnost

Otevřené možnosti

Otevřené možnostiSprávnou volbou velikosti a způsobu otevírání dveří lze podpořit dispoziční řešení a optimalizovat využití prostoru. Veškeré typy dveřních křídel a zárubní WEETEY lze dodat v provedení otočném, posuvném, kyvném nebo skládacím. Dveře a zárubně lze kombinovat s bočními světlíky a nadsvětlíky nebo je integrovat s prosklenými stěnami.


+ kompletní servis

Vyjímečný produkt, vyjímečný servis

Vyjímečný produkt, vyjímečný servis Nabízíme všestrannou podporu v každé fázi zrodu stavebního díla: od návrhu řešení, přes zaměření, po odbornou montáž. Veškeré produkty jsou vyráběny na zakázku s dodací lhůtou cca. 8 týdnů od objednání.

V této internetové prezentaci je představen jenom zlomek existujících možností, o dalších vás budeme rádi informovat. Doporučení optimálního postupu naší komunikace najdete zde

Kontakt:
Lubomír Arnold / t. 602 416 428 / e. arnold@arnold.cz
Dalibor Arnold / t. 606 757 970 / e. dalibor@arnold.cz

< zpět